ذکر ایام هفته
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
وهابیت / وهابیت و پیش‌گویی شهید مطهری در رابطه با تشیع

 تبلیغات گسترده‌ای که از سوی مخالفین اهل بیت(ع) و وهابیت، علیه تشیع صورت گرفته، تا جایی که یاوه‌گویی آنها به حدی رسیده است که مذهب  شیعه را برخاسته از آیین یهود  و از بین برنده دین اسلام معرفی کرده اند! / وی با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) بیان داشت : امام(ع) می فرماید اگر کسی در حوزه های پاسخگویی به شبهات فعالیت کند، از یک میلیون رزمنده ارزش او بالاتر است  / شهید مطهری بیان می کرد شیعه در آینده نه چندان دور، مرز ها را در خواهد نوردید و ندای مکتب اهل بیت(ع) به گوش جهانیان خواهد رسید و سیل شبهات به سوی تشیع سرازیر خواهد شد؛ ایشان توصیه می کردند که از هم اکنون باید پاسخگوی شبهات بود /  آیت الله العظمی سیستانی:"نگویید برادران اهل سنت، بلکه بگویید عزیزان اهل سنت"؛...

به گزارش خبرگزاری حوزه، حجت الاسلام والمسلمین حسینی قزوینی، پیش از ظهر امروز در همایش سفیران فاطمیه، در سالن اجتماعات مدرسه عالی دارالشفاء قم، اظهارداشت: تبلیغات گسترده‌ای که از سوی مخالفین اهل بیت(ع) و وهابیت، علیه تشیع صورت گرفته، تا جایی که یاوه‌گویی آنها به حدی رسیده است که مذهب  شیعه را برخاسته از آیین یهود  و از بین برنده دین اسلام معرفی کرده اند!.

وی با بیان این که نظام جمهوری اسلامی ایران تمام بافته های وهابیت را رشته کرده است، افزود : بعد از پیروزی انقلاب اسلامی برخاسته از مکتب اهل بیت(ع)، تمام بافته های هشت صد ساله وهابیت رشته شد.

رییس موسسه تحقیقاتی حضرت ولی عصر(عج) با اشاره به گرایش دانشمندان اهل سنت به انقلاب اسلامی و تشیع، بیان داشت: رویکرد اندیشمندان اهل سنت به انقلاب اسلامی، وهابیت را به وحشت انداخته است.

مدیر شبکه جهانی ولایت تصریح کرد: شهید مطهری بیان می کرد شیعه در آینده نه چندان دور، مرز ها را در خواهد نوردید و ندای مکتب اهل بیت(ع) به گوش جهانیان خواهد رسید و سیل شبهات به سوی تشیع سرازیر خواهد شد؛ ایشان توصیه می کردند که از هم اکنون باید پاسخگوی شبهات بود.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی قزوینی ادامه داد: رسانه های وهابیت شبهاتی را علیه شیعه مطرح می کنند که در چهارده قرن گذشته بی نظیر است.

وی با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) بیان داشت : امام(ع) می فرماید اگر کسی در حوزه های پاسخگویی به شبهات فعالیت کند، از یک میلیون رزمنده ارزش او بالاتر است .

استاد حوزه علمیه قم همچنین با اشاره به روایتی دیگر از امام صادق (ع)، ابراز داشت: باید در جواب کسانی که می گویند باید در برابر مخالفین به نرمی حرف زد، گفت "وهابیت نه عقل دارند و نه پایبند به قرآن و سنت است، منطق این ها جز قتل و کشتار و نابود کردن شیعه چیز دیگری  نیست و نرمی برای کسانی است که منطق دارند" .

رئیس موسسه تحقیقاتی ولی عصر(عج) ادامه داد: روحانیون باید با با دلایل منطقی و قانع کننده، بافته های دشمنان را رشته کنند واگر کسی این کار را انجام دهد، خدای متعال در برابر هر حرفی که در دفاع از شیعه می زند، ثروتی به او عطا می کند که از دارایی مردم کل دنیا بالاتر است .

حجت الاسلام والمسلمین حسینی قزوینی با تاکید بر این که باید مرز بین وهابیت و اهل سنت را تفکیک کنیم، به سخنان آیت الله العظمی سیستانی اشاره کرد و گفت: ایشان می گوید "نگویید برادران اهل سنت، بلکه بگویید عزیزان اهل سنت"؛ بنابراین امروز احترام متقابل اهل سنت و شیعه از اوجب واجبات است؛ زیرا تمام  هم و غم  دشمنان بر این است  که به اختلافات شیعه و سنی دامن بزنند.

وی با اشاره به این که عربستان سعودی نزدیک 40میلیون دلار در اختیار تروریست های سوریه قرار داده است، گفت: آنان تلاش می کنند به اختلاف شیعه و سنی در ایران دامن بزنند؛ براین اساس باید از هرگونه الفاظی که به اختلافات دامن می زند، به شدت پرهیز شود.


Share


  سایت مراجع
 کانال تلگرام
کانال هیئت رهپویان آل طه
کانال جام معرفت
کانال ادامه من

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  لوگوی سایت
برای قرار دادن لوگوی تبلیغاتی سایت آدرس زیر را کپی کرده و در وبلاگ و یا سایتتان قرار دهید www.rahtousheh.com/Files/102488/logo.swf
نشر تراث
کانون نخبگان
ایران هسته ای
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 پیامک مذهبی

 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 439
» تعداد بازدید : 547
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 1965
» تعداد بازدید : 2013
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2904754
» تعداد بازدید : 3505232
  جستجو