ذکر ایام هفته
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی
پند خوبان/ به مناسبت سالروز ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(علیه السلام)

آیت الله سید ابراهیم خسروشاهی: واقعا جای تعجب است که باوجود حضرت عبدالعظیم، اهالی تهران مشکلات روحی و معنوی داشته باشند.

حضرت آیت الله سید ابراهیم خسروشاهی درباره زیارت حضرت عبدالعظیم حسنی(علیه السلام) فرمودند: « خدا نوری مثل شاه عبدالعظیم علیه السلام در  تهران گذاشته که فرموده اند: زیارتش مثل زیارت حضرت سیدالشهدا علیه السلام می ماند. اگر این باشد پس باید از حالا تجدید نظر کنیم در زندگی مان. چرا کوتاهی بکنیم؟! خب حالا ما تحصیلات را به خاطر آنها اهمیت می دهیم؛ فرصت رفتن به زیارت هم پیدا نمی کنیم. باشد. اما فرصت این را نداریم که هر روز، هر شب، دو رکعت نماز، یک زیارت وارث بخوانیم و برای آن حضرت هدیه کنیم که حجره و مدرسه ما مانند کابل با زیارت حضرت عبدالعظیم متصل بشود. دل ما، قلب ما از او نور بگیرد. یک وقتی می بینیم یک سال دو سال 300 زیارت حضرت عبدالعظیم خوانده ایم. آن شهید بزرگوار، آن نائب امام حسین علیه السلام که خدا به اهل تهران و ری منت گذاشته که قبر او را اینجا برای ما قرار داده. واقعا جای تعجب است که باوجود حضرت عبدالعظیم،اهالی تهران مشکلات روحی و معنوی داشته باشند. »


Share


  سایت مراجع
 کانال تلگرام
کانال هیئت رهپویان آل طه
کانال جام معرفت
کانال ادامه من

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  لوگوی سایت
برای قرار دادن لوگوی تبلیغاتی سایت آدرس زیر را کپی کرده و در وبلاگ و یا سایتتان قرار دهید www.rahtousheh.com/Files/102488/logo.swf
نشر تراث
کانون نخبگان
ایران هسته ای
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 پیامک مذهبی

 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 1272
» تعداد بازدید : 1345
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 944
» تعداد بازدید : 981
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2902146
» تعداد بازدید : 3502467
  جستجو