ذکر ایام هفته
  حوزه نت
  پایگاه های اسلامی

  سایت رهبری
  بیانات رهبری
آیت الله جعفری تهرانی
  بیانات رهبری
  خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه از فرم زیر استفاده نمایید

ایمیل*
تلفن همراه*
تصویر امنیتی

این کتاب همچنان‌که از نام آن نیز برمی‌آید به شیوه مقتل‌نویسی و با استناد به منابع کاملا متقن و معتبر آنچنان که سیره علامه عسکری در کلیه آثار بر جای مانده از ایشان بود، نوشته شده است.

این کتاب به شهادت اساتید و ناظر محترم آن، جامع‌ترین مقتل در باب تاریخ قیام عاشورا است، که به همت انتشارات مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) منتشر شده است. هدف اصلی این کتاب ارائه گزارش جامع و مستند از تاریخ قیام عاشورا برای پویندگان علمی کشور به ویژه طلاب و خطبا است. 

سایت ره توشه ضمن احترام ویزه و خاص برای حضرت آیه الله خوشوقت دامت برکاته که از سرمایه های معنوی و علمی این نظام هستند و ریشه توهین و نقدهای غیر مودبانه به ایشان را باید درغفلت و کدورت دل جستجو نمود واز عواقب سوءاخروی و دنیوی آن باید به خدا پناه برده شود  ودعوت سخنوران و مادحین محترم به رعایت انصاف و  ادب در نقد و خارج نشدن از سیره حقیقی حضرات معصومین علیهم السلام و پرهیز جدی از برخوردهای احساسی و هیجانی و عجولانه که مانع و  آفتی برای اظهار نظرهای علمی و منطقی می باشد ولزوم فضای آزاد نقد و نظرهای محققانه که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری مدظله بوده و به تشکیل کرسی های آزاد اندیشی در حوزه و دانشگاه سفارش می نمودند مقاله ای را تقدیمتان میداریم:

طبق محاسبه مرحوم دکتر احمد بیرشک در «گاهشماری ایرانی» واقعه کربلا به حساب گاهشماری شمسی 21 مهر سال 59 شمسی رخ داده است.
تاریخ شمسی برخلاف تاریخ قمری در تغییر نیست. موقعیت زمین نسبت به خورشید ثابت است و با استخراج اوقات شرعی شهر کربلا در این تاریخ،  سخنان  مقتل نویسان به ساعت و دقیقه برگردانده می شود.

  سایت مراجع
 کانال تلگرام
کانال هیئت رهپویان آل طه
کانال جام معرفت
کانال ادامه من

  جام معرفت
نماز ظهر عاشورا
  اساسنامه

  لوگوی سایت
برای قرار دادن لوگوی تبلیغاتی سایت آدرس زیر را کپی کرده و در وبلاگ و یا سایتتان قرار دهید www.rahtousheh.com/Files/102488/logo.swf
نشر تراث
کانون نخبگان
ایران هسته ای
  اخبار هیئت

  اوقات شرعی
  حدیث روز

حدیث موضوعی
 پیامک مذهبی

 نور سافت
  آمار سایت
» امروز :
» تعداد بازدید کننده : 563
» تعداد بازدید : 1295
» دیروز :
» تعداد بازدید کننده : 645
» تعداد بازدید : 898
» کل بازدید ها :
» تعداد بازدید کننده : 2834180
» تعداد بازدید : 3414192
  جستجو